Ne
2018
OP 3: „B“ x „A“ v Dělnický dům
Lis 25 @ 9:30 – 15:30

logo_Sachy_Zastavka_500Třetí utkání okresního přeboru se odehraje jako domácí derby v malém sále Dělnického domu v neděli 25.11.2018 od 9:30. Podle rozlosování bude v zápisu figurovat jako domácí tým „A“, jako hosté tým „B“ 🙂 Hraje se tempem 90 minut / 40 tahů + 30 minut do konce + 30 sekund za tah. Kompletní informace na chess-results.

Pro
9
Ne
2018
OP 4: Šachy Zastávka „A“ x ŠK Kuřim „E“ v Zastávka, Dělnický dům
Pro 9 @ 9:30 – 15:30

logo_Sachy_Zastavka_500Ve čtvrtém kole okresního přeboru přivítá Áčko doma od 9:30 kuřimské Éčko. Naše Béčko jede poměřit síly do Střelic, kde v 9:00 zahájí duel s místním béčkem.

Pro 15 @ 10:30 – 16:30

znak_zastavkaJiž v sobotu 15.12.2018 pokračuje druhým srazem KP družstev mládeže. Tentokrát se všechna družstva sejdou v Dělnickém domě v Zastávce, kde poměří svoje síly v dalších třech kolech.

!!! Níže uvedené údaje jsou podle minulých propozic. Po vydání aktuálních propozic bude provedena aktualizace !!!

Začátek v 10:30

Obecné začátky kol: 10:30 hod., 12:30 hod. a 14:30 hod.
Časy utkání jsou uzpůsobeny veřejné hromadné dopravě.

Odjezdy směr Brno: vlak v 16.42,
autobus v 16.45 přímo od hrací místnosti na Mendlovo náměstí.

Prosíme vedoucí týmů, aby nahlásili předběžný počet dětí do doprovodného turnaje, abychom věděli, kolik máme připravit stolů.

Kompletní informace najdete v databázi ŠSČR na stránce věnované této soutěži.

Led
6
Ne
2019
OP 5: Šachy Zastávka „B“ x Slovan Ivančice „B“ v Zastávka, Dělnický dům
Led 6 @ 9:30 – 15:30

logo_Sachy_Zastavka_500Páté kolo okresního přeboru se odehraje na Tři krále. Áčko má výjezd do Brna, kde v 10:00 zasedne proti Lokomotivě „E“. Naše Béčko přivítá doma od 9:30 béčko Slovanu Ivančice.

OP 5: ŠK Lokomotiva Brno „E“ x Šachy Zastávka „A“ v Brno, klubovna ŠK Lokomotiva Brno

Led 20 @ 9:00 – 15:00

logo_Sachy_Zastavka_500V šestém kole Áčko hraje doma od 9:30 proti Lokomotivě „F“. Naše Béčko vyjíždí (už podruhé) do Tišnova, kde se od 9:00 utká s domácím ŠK Tišnov „B“.

OP 6: Šachy Zastávka „A“ x ŠK Lokomotiva Brno „F“ v Zastávka, Dělnický dům
Led 20 @ 9:30 – 15:30