Kalendář

Lis
13
Út
2018
Druhé úterý v Brno
Lis 13 @ 15:30 – 18:30

Průběh:
15.30 – 15.40 prezence
15.45 – 18.15 vlastní průběh turnaje
18.15 – 18.30 vyhlášení výsledků a předání cen

Hrací systém: švýcarský na pět kol, tempo 2×15 minut na partii.
Turnaj bude rozdělen do dvou skupin:
skupina A – hráči s ELO 1001 a vyšší
skupina B – začátečníci (ELO 1099 a nižší)
Oba turnaje se hrají se zápočtem na rapidLOK ČR

Ceny: pro vítěze připraveny drobné věcné ceny.
Prémie pro skupinu A: hráč, který v seriálu turnajů alespoň třikrát obsadí medailové umístění, získává finanční cenu 200,-Kč.

Pro
11
Út
2018
Druhé úterý v Brno
Pro 11 @ 15:30 – 18:30

Průběh:
15.30 – 15.40 prezence
15.45 – 18.15 vlastní průběh turnaje
18.15 – 18.30 vyhlášení výsledků a předání cen

Hrací systém: švýcarský na pět kol, tempo 2×15 minut na partii.
Turnaj bude rozdělen do dvou skupin:
skupina A – hráči s ELO 1001 a vyšší
skupina B – začátečníci (ELO 1099 a nižší)
Oba turnaje se hrají se zápočtem na rapidLOK ČR

Ceny: pro vítěze připraveny drobné věcné ceny.
Prémie pro skupinu A: hráč, který v seriálu turnajů alespoň třikrát obsadí medailové umístění, získává finanční cenu 200,-Kč.

Led
8
Út
2019
Druhé úterý v Brno
Led 8 @ 15:30 – 18:30

Průběh:
15.30 – 15.40 prezence
15.45 – 18.15 vlastní průběh turnaje
18.15 – 18.30 vyhlášení výsledků a předání cen

Hrací systém: švýcarský na pět kol, tempo 2×15 minut na partii.
Turnaj bude rozdělen do dvou skupin:
skupina A – hráči s ELO 1001 a vyšší
skupina B – začátečníci (ELO 1099 a nižší)
Oba turnaje se hrají se zápočtem na rapidLOK ČR

Ceny: pro vítěze připraveny drobné věcné ceny.
Prémie pro skupinu A: hráč, který v seriálu turnajů alespoň třikrát obsadí medailové umístění, získává finanční cenu 200,-Kč.

Úno
12
Út
2019
Druhé úterý v Brno
Úno 12 @ 15:30 – 18:30

Průběh:
15.30 – 15.40 prezence
15.45 – 18.15 vlastní průběh turnaje
18.15 – 18.30 vyhlášení výsledků a předání cen

Hrací systém: švýcarský na pět kol, tempo 2×15 minut na partii.
Turnaj bude rozdělen do dvou skupin:
skupina A – hráči s ELO 1001 a vyšší
skupina B – začátečníci (ELO 1099 a nižší)
Oba turnaje se hrají se zápočtem na rapidLOK ČR

Ceny: pro vítěze připraveny drobné věcné ceny.
Prémie pro skupinu A: hráč, který v seriálu turnajů alespoň třikrát obsadí medailové umístění, získává finanční cenu 200,-Kč.

Bře
12
Út
2019
Druhé úterý v Brno
Bře 12 @ 15:30 – 18:30

Průběh:
15.30 – 15.40 prezence
15.45 – 18.15 vlastní průběh turnaje
18.15 – 18.30 vyhlášení výsledků a předání cen

Hrací systém: švýcarský na pět kol, tempo 2×15 minut na partii.
Turnaj bude rozdělen do dvou skupin:
skupina A – hráči s ELO 1001 a vyšší
skupina B – začátečníci (ELO 1099 a nižší)
Oba turnaje se hrají se zápočtem na rapidLOK ČR

Ceny: pro vítěze připraveny drobné věcné ceny.
Prémie pro skupinu A: hráč, který v seriálu turnajů alespoň třikrát obsadí medailové umístění, získává finanční cenu 200,-Kč.

Dub
9
Út
2019
Druhé úterý v Brno
Dub 9 @ 15:30 – 18:30

Průběh:
15.30 – 15.40 prezence
15.45 – 18.15 vlastní průběh turnaje
18.15 – 18.30 vyhlášení výsledků a předání cen

Hrací systém: švýcarský na pět kol, tempo 2×15 minut na partii.
Turnaj bude rozdělen do dvou skupin:
skupina A – hráči s ELO 1001 a vyšší
skupina B – začátečníci (ELO 1099 a nižší)
Oba turnaje se hrají se zápočtem na rapidLOK ČR

Ceny: pro vítěze připraveny drobné věcné ceny.
Prémie pro skupinu A: hráč, který v seriálu turnajů alespoň třikrát obsadí medailové umístění, získává finanční cenu 200,-Kč.

Kvě
14
Út
2019
Druhé úterý v Brno
Kvě 14 @ 15:30 – 18:30

Průběh:
15.30 – 15.40 prezence
15.45 – 18.15 vlastní průběh turnaje
18.15 – 18.30 vyhlášení výsledků a předání cen

Hrací systém: švýcarský na pět kol, tempo 2×15 minut na partii.
Turnaj bude rozdělen do dvou skupin:
skupina A – hráči s ELO 1001 a vyšší
skupina B – začátečníci (ELO 1099 a nižší)
Oba turnaje se hrají se zápočtem na rapidLOK ČR

Ceny: pro vítěze připraveny drobné věcné ceny.
Prémie pro skupinu A: hráč, který v seriálu turnajů alespoň třikrát obsadí medailové umístění, získává finanční cenu 200,-Kč.

Čvn
11
Út
2019
Druhé úterý v Brno
Čvn 11 @ 15:30 – 18:30

Průběh:
15.30 – 15.40 prezence
15.45 – 18.15 vlastní průběh turnaje
18.15 – 18.30 vyhlášení výsledků a předání cen

Hrací systém: švýcarský na pět kol, tempo 2×15 minut na partii.
Turnaj bude rozdělen do dvou skupin:
skupina A – hráči s ELO 1001 a vyšší
skupina B – začátečníci (ELO 1099 a nižší)
Oba turnaje se hrají se zápočtem na rapidLOK ČR

Ceny: pro vítěze připraveny drobné věcné ceny.
Prémie pro skupinu A: hráč, který v seriálu turnajů alespoň třikrát obsadí medailové umístění, získává finanční cenu 200,-Kč.